Отборите на Славия и Берое играят при резултат 0:0 в мач от

...

НА ЖИВО: Славия - Берое 0:0, равностойна битка

Отборите на Славия и Берое играят при резултат 0:0 в мач от 11-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион " Александър Шаламанов " започва в 19:45 ч. и ще може да бъде следен в ефира на DIEMA SPORT, а на Gong.bg ще проследим всички по-интересно от дуела в " Овча Купел ".

Славия стартира мощно мача, като до 7-та минута към този момент бяха изпълнили 4 корнера, само че от тях те не нанесоха нито един удар към вратата на Берое. Старозагорци разчитат на контраофанзива, като острието на гостите, беше Стив Траоре. Именно той се оказа на невероятна позиция и бе изведен самичък против Светослав Вуцов. Изстрелът на Траоре бе избавен от стража, а малко по-късно и страничният арбитър подвигна флага за засада.

Малко по малко домакинската преса на Славия стартира да изчезва. Берое предложи сериозен отпор в средата на терена, а " белите " продължиха да извършват корнери, цели 8 за 19 минути, само че от нито един ъглов удар не се стигна до удар.

Славия имаше най-хубавото си състояние през 28-та минута, когато Иван Гошев, вратарят на Берое трябваше да се намеси на два пъти. Темпото на игра още веднъж понижа, като Славия продължи да владее топката повече.

Берое стигна до първият си прецизен удар към вратата чак в 36-та минута, когато Калоян Кръстев стреля отвън наказателното, а Вуцов бе усложнен от мокрия терен, само че въпреки всичко улови топката.

LIVE СЛАВИЯ - БЕРОЕ 0:0

Съставите на двата тима:

Славия: 21. Светослав Вуцов, 3. Ертан Томбак, 55. Константин Чешмеджиев, 23. Емил Виячки, 4. Людовик Соарес, 93. Камело Нгуена, 73. Иван Минчев, 77. Георги Вълчев, 88. Тони Тасев, 8. Емил Стоев, 33. Галин Иванов

Старши треньор: Златомир Загорчич

Берое: 23. Иван Гошев, 3. Димитър Пиргов, 6. Руи Чавес, 8. Серкан Юсеин, 10. Абубакар Тунгара, 11. Стив Траоре, 13. Анисе Адрианантенаина, 14. Стилян Николов, 16. Симеон Мечев, 17. Спас Георгиев, 19. Калоян Кръстев

Старши треньор: Николай Киров

Стадион : Александър Шаламанов

Главен арбитър: Георги Гинчев